
Офісний сейф СБЕ-1220/2 сірий Q-STORE -shopping-without-problems-
11 475 ₴
9 180 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3022410300003
Сейфи офісні серії СБЕ призначені для зберігання документів. Сейфи обладнані касовим відділенням для збереження грошей та печаток.
Конструкція корпусу виконана з листів сталі товщиною 1мм (корпус) та 1,5мм (дверна плита).
Двосекційний сейф, кожна секція має двері і закривається окремим замком сувальдного типу з 3 ригелями діаметром 10 мм (горизонтальне відмикання). Верхня секція обладнана 1 знімною полицею та касовим відділенням, що замикається замком Euro-lock із секретністю - 2000 комбінацій. Нижня секція розділена 1 знімною полицею.
Сейф пофарбований порошковою фарбою, що надає йому приємного вигляду та захищає від корозії. Кольори на вибір: сірий (RAL 7046), чорний (RAL 9005)
Габаритні розміри
Висота 122 см
Ширина 44 см
Глибина 36 см
Вага 39,2 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metalzavod |
| Страна производитель | Украина |
| Вид сейфа | офисные и банковские сейфы |
| Наличие трейзера | Да |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Толщина двери | 1.5 мм |
| Толщина стенок | 1 мм |
| Цвет | Серый |
| Общие | |
| Вес | 39.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество отверстий для крепления | 4 |
| Количество полок | 2 шт |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 1220 мм |
| Внешняя глубина | 360 мм |
| Внешняя ширина | 440 мм |
- Цена: 9 180 ₴








