
Казан азіатський КА-12 чавунний з кришкою 12л Q-STORE -shopping-without-problems-
3 968 ₴
3 174 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4827005594213
Казан азіатський чавунний - класика для приготування на відкритому вогні
Чавунний азіатський казан - це незамінний атрибут для будь-якого виїзду на природу. Класичний посуд, створений спеціально для приготування азіатської їжі на відкритому вогні, робить кожну страву особливою.
Особливості казана:
- Ідеально підходить для приготування м'яса, плову, юшки, каші та риби.
- Страви, приготовані в казані, відрізняються особливим смаком і соковитістю і володіють неймовірним ароматом.
Переваги чавунного казана:
- Ідеально підходять для варіння та тушкування.
- Чавун добре тримає температуру, що забезпечує рівномірне приготування страв.
Насолоджуйтесь кулінарними шедеврами на природі з чавунним туристичним казаном!
Комплектація: Казан чавунний з дужкою для підвішування - 1 шт., Кришка чавунна - 1 шт.
Характеристики:
Матеріал: Чавун
Діаметр, мм: 400
Товщина стінки, мм: 3.8
Товщина дна, мм: 4,4
Об'єм, л: 12
Вага, кг: 10.4
Мангал Завод - Якісно та Прозоро




| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 10.4 кг |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 400 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Чугун |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Объем | 12 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 4.4 мм |
| Толщина стенок казана | 3.8 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дужка для подвешивания | Есть |
| Тренога | Нет |
- Цена: 3 174 ₴


