-20%

Офісний сейф СБ-930К Q-STORE -shopping-without-problems-
8 475 ₴
6 780 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3020210300001
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сейфи офісні призначені для зберігання документів в офісі. Сейфи обладнані касовим відділенням для збереження грошей і печаток.
Конструкція корпусу виготовлена з листів сталі завтовшки 1,5 мм (корпус) і 2 мм (дверна плита).
Сейф пофарбований порошковою фарбою, що надає йому приємного вигляду та захищає його від корозії. Кольори на вибір: світло-сірий (RAL 7035), чорний (RAL 9005)
Надійний ключовий замок сувальдного типу фірми САМ або ТИТАН захистить ваші документи або цінності від сторонніх.
У сейфі є касове відділення, яке замикається замком Euro-lock (секретність — 2000 комбінацій).
Габаритні розміри
Глибина 40 см
Ширина 44 см
Висота 93 см
Вага 38 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metalzavod |
| Страна производитель | Украина |
| Толщина двери | 2 мм |
| Толщина стенок | 1.5 мм |
| Цвет | Серый |
| Общие | |
| Вес | 38 кг |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 930 мм |
| Внешняя глубина | 400 мм |
| Внешняя ширина | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 780 ₴


