
Офісний сейф СО-1600/2К Q-STORE -shopping-without-problems-
19 485 ₴
15 588 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3021210300008
Сейфи офісні: призначені для зберігання документів в офісі. Сейфи обладнані касовим відділенням для збереження грошей і печаток.
Конструкція дверей — фальшпанель (внутрішня частина дверей закрита додатковим листом металу). Товщина дверної конструкції 55 мм. Лицьова панель завтовшки 3 мм.
На сейфах цієї серії встановлюються замки сувальдного типу, 3 ригелі по 10 мм діаметром, горизонтальне відмикання (Титан, ПроСам, FZB).
Порошкове фарбування, колір сірий (RAL 7046) — запікається в печі, зносостійка, надійно оберігає сейфи від корозії, зручна в догляді.
Габаритні розміри
Глибина 40 см
Ширина 45 см
Висота 160 см
Вага 84 кг
Товщина металу (корпус/двер), мм: 2/3
Колір: сірий (RAL 7046)
Тип замка: Ключовий (2 шт.)
Інтер'єр: 2 секції, що замикаються окремими замками. Верхня секція обладнана касовим відділенням, нижня — знімною полицею. конструкція дверей — фальшпанель
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metalzavod |
| Страна производитель | Украина |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Толщина двери | 3 мм |
| Толщина стенок | 2 мм |
| Цвет | Серый |
| Общие | |
| Вес | 84 кг |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 1600 мм |
| Внешняя глубина | 400 мм |
| Внешняя ширина | 450 мм |
- Цена: 15 588 ₴

