
Мангал-барбекю Mzavod Гефест на 12 шампурів 4мм на дровниці Q-STORE -shopping-without-problems-
10 688 ₴
8 550 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1070310100003
Представляємо вам наш гордий продукт - Мангал-барбекю для 12 шампурів з металу 4 мм, запущений у серійне виробництво!
Ми подбали про кожну деталь, щоб створити ідеальне поєднання функціональності, надійності та елегантності, тому барбекю-мангали виготовлені із застосуванням технології лазерного різання та високоякісної сертифікованої сталі, що гарантує їх експлуатацію більше 20 років.
Використовуючи лише нетоксичні матеріали для компонентів мангалу-барбекю, ми робимо його особливим та абсолютно безпечним для приготування їжі.
Жарівня мангала-барбекю товщиною 4 мм захищена від впливу високих температур до 800°C завдяки фарбуванню чорною термостійкою емаллю.
Застосування зварених посилень уздовж периметра, заснованих на трубах розміром 15х15 мм, дозволяє отримати не тільки естетично привабливе рішення, але й значне підвищення жорсткості та стійкості до температурних деформацій під час нагрівання.
Завдяки нашій барбекю-системі управління теплом, ви зможете досягти ідеального приготування кожного шматочка м'яса або овочів.
Комплект поставки: жаровня, дровниця, бокова поличка - 1шт, металева решітка гриль - 1 шт
Відчуйте аромат свободи та смаку з нашим мангалом-барбекю вже сьогодні!

Мангал Завод - Якісно та Прозоро




| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 42 кг |
| Высота | 1065 мм |
| Длина | 1325 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Высота рабочей поверхности | 160 мм |
| Длина рабочей поверхности | 810 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 320 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мангал |
| Толщина корпуса | 4 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
- Цена: 8 550 ₴









