Складний туристичний стілець від польського бренду SportVida - ваш надійний друг у походах, на рибалці чи просто в побуті. Основними перевагами даної моделі є легкість та компактність, що буває вкрай важливо при піших мандрівках.
Конструкція виконана з міцного та надлегкого матеріалу - алюмінію. Рекомендоване навантаження при цьому становить до 100 кг. Сидіння виготовлено з повітропроникної поліефірної тканини, зміцненої по швах, яка є стійкою до зовнішніх факторів. У складеному вигляді крісло має розміри 35 x 7 см, а у комплекті передбачений чохол для зручного транспортування.
Продукція від бренду SportVida виготовлена з безпечних та перевірених матеріалів, з увагою до кожної деталі та особливим акцентом на надійність у щоденному використанні.
ОСОБЛИВОСТІ:
- розмір: 25 x 25 x 28 см
- вага: 400 г
- матеріал: алюміній, поліефірна тканина
- максимальне навантаження: 100 кг
- чохол у комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SportVida |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.4 кг |
| Высота сиденья стула | 280 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 280 мм |
| Глубина стула | 250 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал сиденья | Ткань |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул без спинки |
| Цвет | Синий |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина стула | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Кресла; Стулья |
| Гарантия | 14 дней |
| Дополнительные характеристики | Размеры сложенном виде: 35 x 7 см |
| Комплектация | Кресло; Чехол |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал конструкции | Алюминий / ткань |
| Размеры | 25 x 25 x 28 см |
| Страна регистрации бренда | Польша |
- Цена: 1 139 ₴







