
Електроковдра 4FIZJO 180 x 160 см з таймером і регулюванням Grey (P-5905973403634) Q-STORE -shopping-without-problems-
3 303 ₴
- Нет в наличии
- Код: P-5905973403634
Електрична ковдра від польського бренду 4FIZJO - це ваш домашній супутник у холодні дні. Вона ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт та піклується про своє здоров'я, адже є відмінним засобом у боротьбі з різними недугами. Тепло, яке випромінює ковдра, ефективно розслабляє напружені м’язи, що корисно після довгого робочого дня. Людям, які борються з болями в суглобах або ревматизмом, така ковдра принесе полегшення і сприятиме швидшій регенерації. Крім того, вона покращує кровообіг, що особливо важливо в холодні дні. При застуді електроковдра зігріє все тіло та прискорить одужання, створюючи при цьому затишну атмосферу.
Ковдра з підігрівом від 4FIZJO - це перш за все високоякісний флісовий виріб. Матеріал надзвичайно приємний на дотик, точно такий, як і в традиційних ковдрах. Живиться вона від електромережі 220 В та має низьке споживання, всього 150 Вт. Завдяки шести рівням нагріву ви можете регулювати температуру відповідно до своїх потреб, саме так, як вам подобається. Зручна функція таймера (від 1 до 12 годин) забезпечує автоматичне вимкнення після заданого часу роботи. Коли справа доходить до безпеки електричної ковдри, ви можете спати спокійно - буквально. Дана модель розроблена таким чином, що вам ні про що не потрібно турбуватися, особливо про перегрів. Ваше завдання просте: зручно розташуватися на дивані чи кріслі і насолоджуватися теплом, про все інше подбає ковдра.
Електроковдра відомого бренду 4FIZJO - це безпрограшна інвестиція у ваш комфорт та добробут. Обирайте надійну продукцію з продуманою комплектацією та параметрами, що забезпечить ефективне використання та задоволення від результату.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 4FIZJO |
| Количество температурных режимов | 6 |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип | Электрические одеяла |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое выключение через | 1-12 часов |
| Безопасность | Автовыключение; Защита от перегрева |
| Вид | Двуспальные |
| Возможность стирки | Ручная |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Количество в упаковке, шт | 1 |
| Комплектация | Электроодеяло; Чехол |
| Материал | Флис |
| Мощность | 150 Вт |
| Особенности | Автоматическое отключение; Пульт управления; Дисплей с подсветкой; Контроль температуры; Таймер; Защита от перегрева |
| Размеры | 160 x 180 см |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Температура нагрева | 30-52°C |
| Тип управления | Электронный |
| Функции | Световой индикатор |
- Цена: 3 303 ₴









