
Стійки під штангу 4FIZJO Pro регульовані, зі страховкою Black (P-5905973402668) Q-STORE -shopping-without-problems-
6 924 ₴
- Нет в наличии
- Код: P-5905973402668
Регульовані стійки від польського бренду 4FIZJO - це інвентар для силових тренувань зі штангою. Виріб відрізняється міцною сталевою конструкцією, яку можна адаптувати до типу вправ. Регульовані стійки є відмінним варіантом для облаштування домашнього спортивного кутка, адже з їх допомогою ваші тренування будуть такі ж ефективні та безпечні, як і в тренажерному залі. Не зволікайте, подбайте про свою фізичну форму вже сьогодні!
Стійки для штанги від 4FIZJO виконані з високоякісного сталевого профілю, тому максимальне навантаження на них становить до 200 кг. Інвентар оснащений системою регулювання, завдяки чому його висоту можна змінювати в межах від 82 до 138 см. Додатково виріб обладнаний страхувальними гачками, висота яких також регулюється. Профільована основа Н-подібної форми гарантує високий рівень стійкості, навіть під час тренувань з великими вагами. Ви також можете не турбуватися про пошкодження підлогового покриття, адже гумові накладки на основі надійно захистять будь-який тип підлоги. Важливою перевагою даної моделі є можливість зміни відстані між стійками, це дає змогу легко адаптувати їх на будь-яку довжину штанги, а після завершення тренування переставити в зручне місце для зберігання.
Регульовані стійки під штангу відомого бренду 4FIZJO - це незамінний інвентар для ефективних силових тренувань. Обирайте надійні вироби з продуманою комплектацією та параметрами, що забезпечать ефективне використання та задоволення від результату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4FIZJO |
| Вес | 10.5 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стойки |
| Гарантия | 1 месяц |
| Дополнительные характеристики | Размер основания: 54 x 71-110 см; Высота стоек: 82-138 см; Высота страховочных крюков: 44-67 см; Макс. нагрузка на стойки: 200 кг |
| Класс | Домашние |
| Конструкция | Складные; Портативные |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Назначение | Многофункциональные; Для мышц груди; Для мышц ног; Для мышц плеч; Для мышц рук; Для мышц спины; Для мышц ягодиц |
| Размеры | 54 x 71-110 x 82-138 см |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип нагрузки | На свободных весах |
- Цена: 6 924 ₴







