
Стійки під штангу 4FIZJO регульовані, зі страховкою Black (P-5905973402651) Q-STORE -shopping-without-problems-
5 749 ₴
- Нет в наличии
- Код: P-5905973402651
Регульовані стійки від польського бренду 4FIZJO - це інвентар для силових тренувань зі штангою. Виріб відрізняється міцною сталевою конструкцією, яку можна адаптувати до типу вправ. Регульовані стійки є відмінним варіантом для облаштування домашнього спортивного кутка, адже з їх допомогою ваші тренування будуть такі ж ефективні та безпечні, як і в тренажерному залі. Не зволікайте, подбайте про свою фізичну форму вже сьогодні!
Стійки для штанги від 4FIZJO виконані з високоякісного сталевого профілю, тому максимальне навантаження на них становить до 200 кг. Інвентар оснащений системою регулювання, завдяки чому його висоту можна змінювати в межах від 92 до 155 см. Додатково виріб обладнаний страхувальними гачками, висота яких також регулюється. Профільовані основи Н-подібної форми гарантують високий рівень стійкості, навіть під час тренувань з великими вагами. Ви також можете не турбуватися про пошкодження підлогового покриття, адже гумові накладки на основах надійно захистять будь-який тип підлоги. Мобільні стійки надають максимальну гнучкість у використанні, оскільки їх легко налаштувати на будь-яку довжину штанги, а після завершення тренування переставити в зручне місце для зберігання.
Регульовані стійки під штангу відомого бренду 4FIZJO - це незамінний інвентар для ефективних силових тренувань. Обирайте надійні вироби з продуманою комплектацією та параметрами, що забезпечать ефективне використання та задоволення від результату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4FIZJO |
| Вес | 10.6 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стойки |
| Гарантия | 1 месяц |
| Дополнительные характеристики | Размер основания: 40 x 46 см; Высота стоек: 92-155 см; Высота страховочных крюков: 45-80 см; Макс. нагрузка на стойки: 200 кг |
| Класс | Домашние |
| Конструкция | Складные; Портативные |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Назначение | Многофункциональные; Для мышц груди; Для мышц ног; Для мышц плеч; Для мышц рук; Для мышц спины; Для мышц ягодиц |
| Размеры | 40 x 46 x 92-155 см |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип нагрузки | На свободных весах |
- Цена: 5 749 ₴






