
Лава для тренувань 4FIZJO Evo універсальна, регульована Black (P-5905973404211) Q-STORE -shopping-without-problems-
9 374 ₴
- Нет в наличии
- Код: P-5905973404211
Лава для тренувань від польського бренду 4FIZJO дозволяє виконувати різноманітні силові вправи зі штангою, гантелями чи еспандерами. Виріб відрізняється міцною сталевою конструкцією, яку можна адаптувати до типу тренувань. Це відмінний варіант для облаштування домашнього спортивного залу, адже з даною лавою ви не тільки розвинете фізичну силу, але й зможете покращити координацію рухів та загальну працездатність організму.
Рама багатофункціональної лави для тренувань від 4FIZJO виконана з високоякісного сталевого профілю, тому максимальне навантаження на неї становить до 290 кг. Тренажер оснащений системами зміни кута нахилу, завдяки чому спинку можна регулювати у 8-ми положеннях, сидіння у 4-ох та валик для ніг у 3-ох положеннях. Якісна та приємна на дотик оббивка з екошкіри наповнена стійкою до деформації, м'якою піною, що гарантує комфорт використання. Ніжки з антиковзкою структурою обладнані компенсаторами нерівності підлоги, тож забезпечують хорошу стійкість інвентарю. Ще однією перевагою даної тренувальної лави є можливість складання. Закінчивши тренування ви можете з легкістю сховати її в зручному місці, наприклад, під ліжком або за шафою.
Універсальна лава для тренувань відомого бренду 4FIZJO - це незамінний інвентар для ефективних силових тренувань. Обирайте надійні вироби з продуманою комплектацією та параметрами, що забезпечать ефективне використання та задоволення від результату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4FIZJO |
| Вес | 12 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Скамьи |
| Гарантия | 1 месяц |
| Дополнительные характеристики | Размер спинки: 75 x 30 x 5 см; Размеры сиденья: 42 x 36.5 x 5 см; Комплект эспандеров - 2 шт |
| Класс | Домашние |
| Конструкция | Складные |
| Максимальная нагрузка | 290 кг |
| Назначение | Многофункциональные; Для мышц груди; Для мышц ног; Для мышц плеч; Для мышц пресса; Для мышц рук; Для мышц спины; Для мышц ягодиц; Для мышц шеи |
| Особенности | Регулировка угла наклона; Компенсаторы неровности пола |
| Размеры | 115 x 53 x 117 см |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип нагрузки | На свободных весах |
- Цена: 9 374 ₴









