Складний масажний стілець від польського бренду 4FIZJO - це ідеальне рішення для людей, які займаються професійною діяльністю: масажистів, фізіотерапевтів, косметологів, тату майстрів та інших спеціалістів, яким потрібне обладнання для роботи в обмеженому просторі. Стілець компактно складається, тож його легко зберігати та переміщати. Також він забезпечує мобільність, адже його можна без жодних труднощів розмістити в багажнику авто та надавати свої послуги з виїздом до клієнта.
Масажний стілець від 4FIZJO сконструйований так, що всі елементи фіксуються при складанні та поміщаються всередину транспортної сумки, що йде в комплекті. Виріб вирізняється сучасним дизайном та стриманими кольорами. Для виробництва крісла використовуються високоякісні матеріали: рама виконана зі сталі, а сидіння, підголівник, спинка, що підтримує грудну клітку, а також підлокітники та підніжки, покриті приємною на дотик еко-шкірою наповненою м’яким поролоном. Оббивку легко чистити від слідів води та масел, це гарантує комфорт використання та гігієнічність. Наше спеціалізоване крісло оснащене різноманітними системами регулювання: сидіння (5 рівнів, 88°-123°), підлокітника (4 рівні, -80.4°-90°), підголівника (до 180°) і нахилу нижньої частини підголівника (0°-30°). Такі рішення дозволяють плавно підлаштувати обладнання під зріст сидячої людини.
Обирайте якісну продукцію відомого бренду 4FIZJO з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Складний масажний стілець з продуманою комплектацією та параметрами забезпечить ефективне використання та задоволення від результату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4FIZJO |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес стола | 9 кг |
| Габариты стола в компактном виде | 100 x 50 x 18 см |
| Гарантия | 1 месяц |
| Дополнительные характеристики | Размеры сиденья: 40 х 23 х 5 см; Размеры опоры для груди: 28.5 х 21 х 5.5 см; Размеры подголовника: 27.5 х 27 х 6 см; Размеры подлокотника: 41.5 х 21 х 4 см; Размеры подножки: 48 х 17.5 х 5 см |
| Количество в упаковке, шт | 1 |
| Количество секций | 3 секции |
| Комплектация | Складной массажный стул; Сумка для переноски |
| Конструкция | Переносные |
| Максимальный вес пациента | 130 кг |
| Материал обивки | Полиуретановая кожа (эко-кожа) |
| Материал рамы | Сталь |
| Особенности | Амортизационный слой из пенополиуретана высокой плотности; Встроенный в поверхность стола вырез для лица; Отсутствие углов; Система быстрого складывания и раскладывания |
| Способ регулировки | Механический |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | Массажные столы |
- Цена: 8 124 ₴










