
Лава для тренувань 4FIZJO Pro універсальна, з партою Скотта Black (P-5905973405119) Q-STORE -shopping-without-problems-
7 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: P-5905973405119
Лава для тренувань від польського бренду 4FIZJO дозволяє виконувати різноманітні силові вправи зі штангою, гантелями чи еспандерами. Виріб відрізняється міцною сталевою конструкцією, яку можна адаптувати до типу тренувань. Це відмінний варіант для облаштування домашнього спортивного залу, адже з даною лавою ви не тільки розвинете фізичну силу, але й зможете покращити координацію рухів та загальну працездатність організму.
Рама багатофункціональної лави для тренувань від 4FIZJO виконана з високоякісного сталевого профілю, тому максимальне навантаження на неї становить до 230 кг. Тренажер оснащений системою зміни кута нахилу, завдяки чому спинку можна регулювати у 7-ми положеннях. Додатково в розпорядженні користувача парта Скотта зі змінною висотою та важіль для жиму ногами. Якісна та приємна на дотик оббивка з екошкіри наповнена стійкою до деформації, м'якою піною, що гарантує комфорт використання. Гумові ніжки з антиковзкою структурою забезпечать хорошу стійкість інвентарю. Ще однією перевагою даної тренувальної лави є можливість складання. Закінчивши тренування ви можете з легкістю сховати її в зручному місці, наприклад, під ліжком або за шафою.
Універсальна лава для тренувань відомого бренду 4FIZJO - це незамінний інвентар для ефективних силових тренувань. Обирайте надійні вироби з продуманою комплектацією та параметрами, що забезпечать ефективне використання та задоволення від результату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4FIZJO |
| Вес | 13.6 кг |
| Максимальная нагрузка | 230 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Скамьи; Приставки Скотта |
| Гарантия | 1 месяц |
| Дополнительные характеристики | Размер спинки: 75.5 x 30 x 4.5 см; Размеры сиденья: 38 x 30.5 x 5 см; Размер парты Скотта: 30 x 17 см; Макс. нагрузка на рычаг для ног: 40 кг; Комплект эспандеров - 2 шт |
| Класс | Домашние |
| Конструкция | Складные |
| Назначение | Многофункциональные; Для мышц груди; Для мышц ног; Для мышц плеч; Для мышц пресса; Для мышц рук; Для мышц спины; Для мышц ягодиц; Для мышц шеи |
| Особенности | Регулировка угла наклона |
| Размеры | 157 x 53 x 114 см |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип нагрузки | На свободных весах |
- Цена: 7 499 ₴









