Магнітний орбітрек Pro+ від польського бренду 4FIZJO - це домашній тренажер з безліччю корисних функцій та можливостей, які дозволяють тренуватись так само ефективно, як у професійному спортивному клубі. Полюбляєте заняття в комфорті та затишку? Бажаєте подбати про своє здоров'я і бути в кращій формі, а може, ваша мета - схуднути? Тренуйтеся і досягайте своїх цілей завдяки нашому еліптичному тренажеру.
Орбітрек від 4FIZJO обладнаний магнітним приводом, який має безліч переваг. Він безшумний при роботі, надійний та не потребує підключення до електромережі. Тож при тренуваннях у вас буде повна свобода, без прив'язки до розетки. Водночас користувачеві доступно 8 рівнів навантаження, які легко перемикаються ручним регулятором. Завдяки цьому тренажер дружній до початківців та здивує більш досвідчених спортсменів. За контроль всіх показників тренування відповідає сучасний комп'ютер, який в режимі реального часу відстежує: пульс, час, спалені калорії, швидкість, пройдену відстань, має функцію одометра, а також програму Recovery. Дана програма дозволяє контролювати вашу фізичну форму та рівень підготовки на основі швидкості падіння пульсу після тренування. Тому стежити за своїм прогресом і досягати спортивних цілей стає ще легше.
Є два підходи до тренувань на еліптичному тренажері - з активним використанням рук та пасивним. В першому випадку руки виконують динамічні рухи синхронізовані з ногами, тоді працює практично все тіло. Якщо ж ви хочете задіяти лише ноги та сідниці, руки повинні знаходитися на нерухомих поручнях. Для кращої ергономіки задні ніжки оснащені компенсаторами нерівності підлоги, а на передніх вбудовані транспортувальні коліщата, що дозволяють зручно переміщати тренажер. А як додаток, на консолі присутня підставка під телефон або планшет, щоб ваші тренування проходили не тільки з користю, а й із задоволенням.
Якщо ви давно горите ціллю покращити своє фізичне та ментальне здоров'я, але часу чи бажання на відвідини спортивних залів у вас немає, то магнітний орбітрек Pro+ відомого бренду 4FIZJO - це ваш вибір!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 4FIZJO |
| Вес | 53 кг |
| Вес маховика | 7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дополнительные характеристики | Программа Recovery - позволяет контролировать физическую форму; Платформы для ног: 34 x 14 см; Транспортные колесики; Держатель для телефона/планшета |
| Класс | Домашние |
| Количество программ | 1 |
| Конструкция | Заднеприводные |
| Особенности | Транспортировочные ролики; Измерение пульса; Подставка для аксессуаров; Компенсаторы неровности пола |
| Показания дисплея | Время; Скорость; Дистанция; Калории; Пульс; Одометр |
| Размеры | 136 x 59 x 171 см |
| Регулировка глубины шага | Нет |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | Магнитные |
| Тип дисплея | LCD |
| Уровни нагрузки | 8 |
- Цена: 27 499 ₴










