
Пістолет для масажу 4FIZJO Massage Gun Active 30 Вт 4FJ0592. Ручний перкусійний масажер Q-STORE -shopping-without-problems-
3 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: P-5907739319937
Портативний ручний масажер Massage Gun Active від польського бренду 4FIZJO - це унікальний прилад, який набув широкого поширення серед спортсменів та масажистів. І недарма, адже він дозволяє розслабити напружені та хворі м'язи самостійно і практично без зусиль. Масажер є ідеальним рішенням для активних людей і всіх хто хоче подбати про власне здоров'я та комфорт.
Перкусійний масажер від 4FIZJO має зручну форму, надзвичайно компактний та тихий у роботі. Він живиться від літієвого акумулятора ємністю 1500 mAh, що забезпечує безперебійну роботу до 6 год. Про стан батареї інформує індикатор на екрані пристрою. Компактний розмір апарату може вводити в оману, однак він є дійсно потужним. При цьому користувачеві доступно 30 режимів регулювання інтенсивності, від 1200 до 3200 коливань у хвилину. В наборі також передбачено 8 наконечників різної форми та твердості:
1. Круглий - стандартний наконечник масажного пістолета з сильним натиском;
2. Лопатка - наконечник призначений для більших м'язових груп;
3. Подвійний наконечник - призначений для опрацювання м'язів навколо шиї та хребта;
4. Куля - найточніший з наконечників, призначений для сильної стимуляції тригерних точок, дуже корисний при розробці борозен між м'язами;
5. Повітряний - надзвичайно делікатний пневматичний наконечник, ідеально підходить для хворих м'язів і чутливих місць. Забезпечує приємний розслабляючий масаж;
6. Плаский - наконечник з помірним натиском, корисний для опрацювання черевних м'язів;
7. Точковий - наконечник з пружною структурою, призначений для масажу м'язів навколо кісток;
8. Півмісяць - призначений для масажу великих груп м'язів та чутливих зон. Горбки стимулюють кровообіг, що сприяє швидшій регенерації.
Управління масажним пістолетом 4FIZJO сенсорне та інтуїтивно зрозуміле. Завдяки цьому ви можете керувати всіма найважливішими функціями одним пальцем. Весь комплект зберігається в кейсі, який також дуже зручний у транспортуванні.
Перкусійний масажер Massage Gun Active відомого бренду 4FIZJO - це оптимальне співвідношення ціни та якості. Обирайте надійний пристрій з продуманою комплектацією та параметрами, що забезпечить ефективне використання та задоволення від результату.
ОСОБЛИВОСТІ:
- акумулятор: Li-on 1500 mAh
- LCD екран із сенсорним управлінням
- максимальна потужність: 30 Вт
- 8 наконечників у комплекті
- розміри: 24 x 18 x 6.5 см
- вага: 860 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4FIZJO |
| Количество насадок | 8 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.86 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид массажа | Перкуссионный; Разминание; Вибромассаж |
| Вид массажера | Портативный (ручной) массажер |
| Гарантия | 6 місяців |
| Дополнительные характеристики | Емкость аккумулятора 1500 mAh и обеспечивает бесперебойную работу до 6 часов |
| Количество в упаковке, шт | 1 |
| Количество режимов массажа | 30 |
| Комплектация | Массажер; Насадки (8 шт.); Адаптер питания; Кейс |
| Мощность | 30 Вт |
| Назначение | Для бедер; Для головы; Для живота (пресса); Для икр; Для коленей; Для лодыжки; Для ног; Для поясницы; Для рук; Для спины; Для стоп; Для суставов; Для тела; Для шеи и плеч; Для ягодиц |
| Область применения | Бытовой |
| Питание | Аккумулятор |
| Регулировка интенсивности массажа | Да |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Функции | Регулировки интенсивности массажа |
| Цвет | Черный |
- Цена: 3 999 ₴









