
Організатор для авто (автомобіля) Springos HA3113. Автомобільний органайзер у багажник, машину Q-STORE -shopping-without-problems-
606 ₴
- Нет в наличии
- Код: HA3113
+380 (67) 273-25-01
З допомогою органайзерів від польського бренду Springos, ви ідеально оптимізуєте внутрішній простір у себе вдома. Всі речі завжди будуть на своїх місцях, легкодоступні у будь-який час. Органайзер являється універсальними, найчастіше слугує для зберігання вмісту багажника авто, а також для дому (одягу, аксесуарів, дитячих іграшок).
Виріб в розкладеному вигляді має розміри 50 x 32 x 32 см та розділений на 3 секції. Виконаний з нетканого матеріалу, а бічні стінки та перегородки підсилені, що робить конструкцію доволі міцною. Органайзер легко складати та розкладати, завдяки чому він простий й зручний в переміщенні. Класичні кольори чудово впишуться у будь-яке авто чи дім та однозначно не зіпсують загальний інтер'єр.
ОСОБЛИВОСТІ:
- розміри: 50 x 32 x 32 см
- 3 секції
- нетканий матеріал
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Страна производитель | Польша |
| Количество отделений | 3 |
| Цвет | Черный |
| Высота | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота, см | 32 |
| Гарантия | 14 дней |
| Длина | 50 см |
| Длина, см | 50 |
| Дополнительные характеристики | Размеры в сложенном виде: 32 x 32 x 4 см |
| Количество предметов, шт | 1 |
| Количество секций/полок | 3 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для мелочей |
| Особенности | Уплотненный каркас |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | Кофры; Контейнер; Коробы |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 32 см |
| Ширина, см | 32 |
Информация для заказа
- Цена: 606 ₴









