З допомогою органайзерів від польського бренду Springos, ви ідеально оптимізуєте внутрішній простір у себе вдома. Всі речі завжди будуть на своїх місцях, легкодоступні у будь-який час. Органайзери являються універсальними, найчастіше слугують для зберігання білизни, шкарпеток та інших аксесуарів.
В набір входить два великих органайзери розміром 33 x 33 x 10 см розділених на 7 та 24 секції та два менших, розміром 28 x 14 x 10 см - 8 секцій і 33 x 15 x 10 см - 6 секцій. Виріб виконано з нетканого матеріалу, бічні стінки жорсткі, що робить конструкцію міцною та стійкою до вигинів. Органайзери дуже легкі, завдяки чому вони прості та зручні в переміщенні. Класичні кольори чудово впишуться у будь-яку шафу чи гардероб та однозначно не зіпсують загальний інтер'єр.
ОСОБЛИВОСТІ:
- комплект: 4 органайзери
- нетканий матеріал
- не вбирає запахів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 10 см |
| Длина | 33 см |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для нижнего белья |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота, см | 10 |
| Гарантия | 14 дней |
| Длина, см | 33 |
| Дополнительные характеристики | Комплект: два органайзера 33 x 33 x 10 см на 7 и 24 секции и два меньших, размером 28 x 14 x 10 см - 8 секций, 33 x 15 x 10 см - 6 секций |
| Количество отделений | 45 |
| Количество предметов, шт | 4 |
| Количество секций/полок | 45 |
| Особенности | Уплотненный каркас |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | Кофры; Разделители для ящиков |
| Форма | Прямоугольная; Квадратная |
| Ширина, см | 33 |
- Цена: 702 ₴










